x

                   Evden çıkarken evi, ofisten çıkarken ofisi kafanıza takıp hırsız girer mi kâbusundan kurtulmanın en akıllıca yolu hırsız alarm sistemi.  Teknolojinin her geçen gün hızla gelişmesiyle, alarm sistemleri de ciddi anlamda gelişim gösteriyor. Artık sadece basitçe çalan bir ses değil alarmlar. Mekânların giriş noktalarına, yani kapı ve pencere girişlerine yerleştirilen algılayıcıların aktif hale getirildiği anda, hareketleri algılayıp alarm paneline iletilmesiyle çalışan sistemler,  dışarıya güçlü siren sesi vererek çalmaya başlıyor. Ve aynı anda telefonunuza da sistem tarafından uyarı geliyor.

                                    Hırsız Alarm Sistemi

teknim yangın algılam sistemi

Hırsız Alarm sistemi birçok ek uygulamayla farklı özelliklere de kavuşuyor. Sisteme ekleteceğiniz sensörlerle yangın alarmı olarak da kullanılabilir mesela. Yada gaz ve su sızıntılarında gaz kaçağı ve su baskını fonksiyonları da aktifleştirilebilir. Bu gibi durumlarda içeride ve dışarıda alarm sirenleri çalmaya başlar.  Sisteme kayıt edilen acil durumlarda ulaşılacak kişiler aranır ve sms gönderilir. Kameralı sistemlerde video kaydı mail adresine yada cep telefonuna gönderilebilir. Bu özellik aynı zaman da alarm sisteminin gerçek olup olmadığını anlamak içinde oldukça önemlidir.

Gece gündüz fark etmez, 24 saat size ait mekânların güven altında olmasını istersiniz. Hırsız Alarm sistemi ile eviniz yada ofisiniz güvenli hale gelebiliyor. Eklenebilir fonksiyonları sayesinde, yangın, su baskını yada gaz kaçağı sırasında, polis, itfaiye gibi yetkili birimleri arayıp haber verebiliyor. Evinize giren hırsızın kaçması durumunda da kamera kayıt sistemi sayesinde kimlik tespiti yapılabilir. Manyetik kontaklar kapı yada pencerenin açık/ kapalı bilgisi, cam kırılma dedektörü ile cam kırılma bilgisi, PIR dedektörler ile de içeride ki hareket bilgisi alarm paneline iletilir. Böylece siz evde yokken yada yatağınıza uyurken evinize girmeye çalışan hırsızlar hezimete uğramış olurlar. Sizde sevdiklerinizle güven içinde uykuya dalabilirsiniz.

Open chat
Merhabalar nasıl yardımcı olabiliriz
kamera sistemi güvenlik sistemi bakıcı kamera sistemi güvenlik sistemleri teknim alarm sistemi bina güvenlik sistemi Google